Mały Procent – Wielka Rzecz

Aktualności Wydarzenia

Szanowni Państwo,
Zwracam się do Państwa i zachęcam oraz serdecznie proszę o przekazanie 1% swojego podatku na leczenie Piotrusia Adamskiego – mieszkańca Rajszewa gminy Jabłonna – KRS 0000037904.

Piotruś ma obecnie 3 latka i urodził się z bardzo rzadką chorobą pn. HEMIMELIA (wrodzony brak kości piszczelowej). W tej chwili porusza się na kolankach. Na dwa lata urodzeń rodzi się jedno dziecko z tą chorobą.  W Polsce dalszy plan leczenia to amputacja chorej nóżki.

Rozmawiałem z jego zatroskaną i pełną optymizmu Mamą i jak mi powiedziała – jedyną nadzieją na wyleczenie chłopca jest operacja i tym samym uniknięcie amputacji nóżki Piotrusia, czyli jest nadzieja, że Piotruś będzie biegał i bawił się z innymi dziećmi, ale… operacja jest bardzo kosztowna i wykonywana tylko w USA a następnie rehabilitacja.

Stąd prośba do nas wszystkich o wsparcie finansowe i przekazanie 1% swojego podatku na leczenie Nogi Piotrusia – do czego zachęcam i Serdecznie PROSZĘ. Jest to potrzebne, aby Piotruś, nasz mieszkaniec – mógł chodzić na swoich nóżkach.

Jako Sołtys wsi Rajszew, serdecznie proszę także wszystkich mieszkańców lokalnych społeczności i Państwa czytających tę wiadomość o wsparcie i/lub też wskazanie możliwości sfinansowania przedmiotowej operacji.

Bliższych ewentualnych informacji udzieli zainteresowanym Mama Piotrusia Pani Sylwia Komorowska: sylwia-komorowska23@wp.pl

Darowiznę można przekazać na „Fundacja Dzieciom”. Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994. Tytułem „34710 Adamski Piotr” darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *