WYCIECZKA DO KAZIMIERZA DOLNEGO

Aktualności Z ostatniej chwili
Szanowni Państwo,
Rozpoczynamy zapisy na jednodniową wycieczkę do Kazimierza Dolnego. Program wycieczki jest przygotowany dla osób dorosłych i obejmuje ogrody pałacu Czartoryskich w Puławach i zwiedzanie ciekawych miejsc Kazimierza Dolnego.
Zapisy przyjmują telefonicznie Sołtysi od mieszkańców swoich miejscowości.
Rajszew: 798-782-287.
Skierdy: 731-307-656.
Liczba miejsc to 25 osób dla każdej wsi + po 3 osoby na listę rezerwową, ze względu na ewentualną rezygnację przez kogoś bezpośrednio przed wyjazdem.
Decyduje, oczywiście kolejność zgłoszeń.
Koszt wycieczki zostaje pokryty z naszych funduszy sołeckich, zgodnie z decyzją podjętą na zebraniu wiejskim we wrześniu 2020 r.
Wszystkie osoby uczestniczące w wycieczce będą ubezpieczone.
Wyjazd zaplanowany jest na 2 października 2021 r. o godz. 7.00 sprzed GCK Skierdy i powrót w to samo miejsce późnym wieczorem.
Proponowany program wycieczki:
Puławy: 10.00-11.30. Spacer romantycznym ogrodem angielskim założonym przez Izabelę Czartoryską w XVIII wieku oraz obejrzenie z zewnątrz Pałacu Czartoryskich, Domu Gotyckiego i Świątyni Sybilli oraz Domek Grecki (dawnej oranżerii) obecnie Biblioteka lub pałacyk Marynki (w zależności do pogody).
Kazimierz Dolny:
12.00-14.30. Wąwóz korzeniowy, cmentarz żydowski, Góra Trzech Krzyży, Zamek i Baszta.
14.30-16.30. Czas wolny na obiad i ewentualne zakupy.
16.30-18.00. Zwiedzanie rynku z kamienicami Przybyłów i Małego Rynku z dawną synagogą. Ewentualnie zwiedzanie Kościoła lub też spacer brzegiem Wisły ul. Senatorską na niewysoki punkt widokowy przy klasztorze Franciszkanów.
Szanowni Państwo,
Mamy nadzieję, że sytuacja COVID-19 i ewentualne związane z nią ograniczenia nie spowodują zmian planu czy też odwołania wycieczki.
Jednocześnie zachęcamy Państwa do zaszczepienia się przeciw COVID-19, aby zmniejszyć do minimum ryzyko zakażenia siebie i innych tą groźną chorobą.
Zapraszany
Do zobaczenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *