SANDOMIERZ – 11 CZERWCA 2022

Aktualności Z ostatniej chwili
Bardzo dziękuję wszystkim Państwu mieszkańcom Rajszewa i Skierd, uczestnikom naszej wspólnej wczorajszej wycieczki do Sandomierza.
Wycieczka, w mojej ocenie, bardzo udana. Na szczególne podkreślenie zasługuje wspaniała atmosfera, którą Państwo stworzyliście. Jednocześnie mam nadzieję, że przerwy na trasie nie były zbyt krótkie, a także nie zanudziłem nikogo opowieściami o niektórych miejscach przez które przejeżdżaliśmy.
W Sandomierzu zwiedziliśmy ciekawe miejsca, o których w ciekawy sposób opowiadała nasza pani Przewodnik jak również byliśmy świadkami dorocznych uroczystości ku czci 14 pułku ułanów jazłowieckich, które odbyły się na rynku starego miasta. https://sandomierz.eu/…/uroczystosci-patriotyczne-ku…
Również i tym razem pan Kierowca autokaru spisał się na medal jako towarzysz podróży przewożąc nas w obydwie strony w sposób spokojny i bezpieczny.
Bardzo dziękuję także pani Magdzie z Referatu Promocji UGJ, od której uzyskaliśmy duże wsparcie merytoryczne i organizacyjne.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim Naszym Mieszkańcom za udział w wycieczce i zachęcam do kolejnych tego rodzaju wyjazdów zorganizowanych. Jednocześnie w nawiązaniu do dyskusji prowadzonych w autokarze, mam już parę pomysłów na kolejne ciekawe wspólne wyjazdy.
Dla mnie, jako organizatora i pilota wycieczki, było to już kolejne wyzwanie i super przeżycie – mam nadzieję, że spełniłem Państwa oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *