PIERWSZY PRZYPADEK KORONAWIRUSA – NA TERENIE GMINY JABŁONNA

Aktualności Z ostatniej chwili

Wójt Gminy Jabłonna, przed chwilą poinformował mieszkańców, iż potwierdzono niestety pierwszy przypadek Koronawirusa u pacjenta hospitalizowanego na oddziale chorób wewnętrznych Nowodworskiego Centrum Medycznego i jest to mieszkaniec gminy Jabłonna.

W związku z tym uprasza się wszystkich mieszkańców o pozostanie w domu i stosowanie się do zaleceń władz i stosownych służb.

Jednocześnie, Dyrekcja Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną Województwa Mazowieckiego w Nowym Dworze Mazowieckim podjęła decyzję o wstrzymaniu przyjęć na oddział chorób wewnętrznych oraz czasowym zamknięciu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

W chwil obecnej Dyrekcja Nowodworskiego Centrum Medycznego wspólnie z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną Województwa Mazowieckiego podejmuje wszelkie stosowne działania.

Jak zapewnia Wójt, niezbędne informacje, w tym o podjętych działaniach, będą przekazywane mieszkańcom Gminy – na bieżąco.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *