NAKŁADKA ULICY LAWENDOWEJ BEZ ZJAZDÓW

Aktualności Z ostatniej chwili

W związku z zapytaniami mieszkańców ul. Lawendowej w Rajszewie w kwestii budowy nakładki z kostki betonowej, po zasięgnięciu dzisiaj informacji od Pani Naczelnik Wydziału Inwestycji UGJ, uprzejmie informuję, że nakładka z kostki betonowej będzie miała szerokość 3,5 m ograniczona krawężnikami, bez zjazdów do posesji.

W związku z powyższym (jak mnie poinformowała Pani Naczelnik) zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, każdy właściciel posesji będzie musiał (jeżeli oczywiście chce) wykonać zjazd do swojego domu we własnym zakresie i na własny koszt.

Jednakże, aby tego dokonać, należy złożyć do Gminy „Wniosek o wydanie zezwolenia na lokalizację/przebudowę zjazdu w pasie drogowym drogi gminnej”.

Druki do pobrania wniosków dostępne są na stronie Gminy, oto link: https://www.jablonna.pl/dla-mieszkancow/zawartosc/225/

W tej chwili nie dysponuję innymi informacjami, aczkolwiek jeżeli ktoś w kwestii zjazdów potrzebowałby mojego wsparcia, to jestem do dyspozycji mieszkańców ul. Lawendowej.

Ponadto w przypadku jakichkolwiek technicznych szczegółowych pytań, proponuję kontaktować się z Wydziałem Gospodarki Komunalnej UGJ, pod nr telefonu i adres email:

sekretariat: tel. 22 767 33 82;

e-mail: infrastruktura@jablonna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *