ZAPISY NA WYCIECZKĘ DO SANDOMIERZA – 11.06.2022

Aktualności Z ostatniej chwili

Na piątkowym spotkaniu Sołtysów i Rad Sołeckich Rajszewa i Skierd ustaliliśmy, że rozpoczynamy zapisy na jednodniową wycieczkę do Sandomierza – wpisowe 35 zł / osobę.

Pozostałe koszty wycieczki zostaną pokryte z naszych funduszy sołeckich, zgodnie z decyzją podjętą na zebraniu wiejskim we wrześniu 2021 r.

Program wycieczki jest przygotowany dla osób dorosłych i obejmuje: podziemną trasę turystyczną, taras widokowy na Bramie Opatowskiej, zwiedzanie katedry oraz zamku.

Opcjonalnie, gabinet figur woskowych postaci z filmu „Ojciec Mateusz”.

Zapisy oraz wpłaty przyjmują Sołtysi od mieszkańców swoich miejscowości – do momentu wyczerpania się miejsc.

Rajszew: 798-782-287.

Skierdy: 731-307-656.

Wyjazd zaplanowany jest na 11 czerwca 2022 r. (sobota) o godz. 6.30 rano sprzed GCK Skierdy i powrót w to samo miejsce późnym wieczorem.

Autokar i Przewodnik zamówione.

Szanowni Państwo – co do planu wycieczki, zakładamy, że jesteśmy elastyczni w jego realizacji i „nic na siłę”. Plan możemy na bieżąco dostosowywać zależnie od pogody czy czasu potrzebnego na zwiedzanie obiektów stosownie do naszej kondycji fizycznej.

UWAGA:

Wpisowe 35 zł przeznaczone jest na zakup obiadu dwudaniowego z wyprzedzeniem, co gwarantuje nam, że cena posiłku nie ulegnie zmianie. W związku z tym, w przypadku rezygnacji, zwrot pieniędzy nie będzie możliwy – chyba że osoba jadąca w zamian osoby rezygnującej zwróci jej te pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *